Володимир Швед - відомий бізнесмен, бiзнесмен

обсуждения разнообразных идей участников форума
VolodimirtShved
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 04 янв 2019, 16:56
Откуда: ґвалтівник
Контактная информация:

Володимир Швед - відомий бізнесмен, бiзнесмен

Сообщение: #58 VolodimirtShved
07 янв 2019, 18:51

https://bussines333650212.wordpress.com ... %96%D0%BA/


Володимир Швед - бізнесмен сексолог. ґвалтівнік і згвалтування - це два особливих лиха.
Будь-яка потерпіла зґвалтування відчуває придушення власного «Я», тому що саме це безсумнівно є сутністю даного протизаконного прояви. Одна жертва зґвалтування повідомила: «Він поламав частина моєї душі». Не можна вимовити інакше.

https://ukraine86467577.wordpress.com/2 ... %B5%D0%B4/
http://today.in.ua/archives/57107

Взагалі, Володимир Швед ґвалтівнікі в основному виключно схильні до маніпуляцій. Вони з радістю влаштовують різні «підстави» або ситуації, щоб розуміти, що вони можуть управляти відчуттями інших. Все це має відношення не тільки ситуації з насильством, а взагалі життя. Всім їм вельми подобається атмосфера влади над іншими, навіть коли це просто буденна дрібниця.
Велика частина ґвалтівніков - це чоловіки. І дуже багато з них є рецидивістами - вони роблять згвалтування багато разів. Багато дорослих ґвалтівнікі, перебуваючи в ув'язненні, зізнавалися, що своє перше згвалтування вони справили будучи у віці від 14 до 24 років.


https://bussines933922629.wordpress.com ... %91%D0%B2/
http://justice.in.ua/index.php?topic=13652.0Згвалтування, каже Володимир Швед - бізнесмен - це фурор ґвалтівніка. І хоча він в такий момент в силах і не відчувати збудження. Нам під силу трусити. Певно не усвідомлювати крім того, що він зробить. Але те, що ґвалтівнік, витворяють згвалтування в справжній період злочинець - це прямий не діспутіруется.
А в разі, якщо драма вже відбулася (а в сім'ї це іноді відновлюється регулярно) - слід йти в поліцію. Протягом 72 годин (до тих пір, поки залишається еякулят) вас повинні послати на судмедекспертизу. Якщо сперма потрапила в рот, в анус, на шкіру, потрудіться її зберегти, змонтувавши в будь-яку ємність. Однак, візьміть до уваги, що навіть в столиці судмедекспертиза поки що єдина. І ще проблема: чи захоче той конкретний поліцейський, до якого ви попрямували, заводити кримінальну справу. "Висяк" - невикриття правопорушення невідомої особи - деяких правоохоронців провокує на вмовляння не порушувати справу.
Зменшення свого правопорушення. Тут дуже з великим розмахом використовується всіляка філософія: «А що такого сталося?», «Та так, дрібниці», «Що буде з жертвою насильства, хіба мало що, охнула і пішла», «Шкода їй, що було витратити 15 хвилин ? ».


http://libraries-yanao.ru/forum/user/1888/
бiзнесмен нету

Whatbus
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 25 янв 2020, 19:23

Cheryll USA

Сообщение: #103 Whatbus
08 фев 2020, 13:53

If you want to get more information on nicotine withdrawal symptoms, you can do it by checking here. cheap tramadol generic He has provided leadership for various international simulation conferences and delivered lectures and workshops at conferences around the world.


Вернуться в «Идеи и предложение»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость