За яку ціну можна купити гарний рюкзак?

AngelaSM
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 01 сен 2022, 16:40

За яку ціну можна купити гарний рюкзак?

Сообщение: #18094 AngelaSM
14 мар 2023, 09:35

Цікавить ціна на гарний рюкзак. Потрібний об'ємний, щоб усі речі, потрібні в поході, помістилися в ньому. І звичайно зручний, ніяк не можу визначитися з вибором такого. Допомагайте порадами!

Milenkov
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 14 мар 2023, 11:04

Re: За яку ціну можна купити гарний рюкзак?

Сообщение: #18099 Milenkov
14 мар 2023, 11:10

Насамперед треба звертати увагу з якого матеріалу виготовлений рюкзак, скільки відділень, які ремені. І не потрібно ганятися за брендами, тому що навіть такий рюкзак може виявитися неякісним.

Аватара пользователя
hesper
Сообщения: 318
Зарегистрирован: 14 июл 2020, 23:49

Re: За яку ціну можна купити гарний рюкзак?

Сообщение: #18106 hesper
14 мар 2023, 13:15

Ціни різні, ось тут https://veliki.com.ua/ua/dir_backpack.htm рюкзаки є класні, можна вибрати такий який потрібно. Бачу вам потрібен рюкзак для походів, варто звернути увагу на більші розміри і міцні матеріали. І обов'язково зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений рюкзак.
Найбільш популярними є нейлон, поліестер і шкіра. Нейлон і поліестер - легкі матеріали, які забезпечують високу міцність і водонепроникність. Шкіра - дуже міцна і зносостійка, тому вона підходить для важких навантажень.
Саме в цьому магазині я і придбав гарний рюкзак, вибрав не дуже дорогий, але зручний та об'ємний. Дивиться у каталозі і вибирайте модель саме для себе.
Изображение

AngelaSM
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 01 сен 2022, 16:40

Re: За яку ціну можна купити гарний рюкзак?

Сообщение: #18141 AngelaSM
15 мар 2023, 07:28

hesper писал(а):Ціни різні, ось тут veliki.com.ua/ua/dir_backpack.htm рюкзаки є класні, можна вибрати такий який потрібно. Бачу вам потрібен рюкзак для походів, варто звернути увагу на більші розміри і міцні матеріали. І обов'язково зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений рюкзак.
Найбільш популярними є нейлон, поліестер і шкіра. Нейлон і поліестер - легкі матеріали, які забезпечують високу міцність і водонепроникність. Шкіра - дуже міцна і зносостійка, тому вона підходить для важких навантажень.
Саме в цьому магазині я і придбав гарний рюкзак, вибрав не дуже дорогий, але зручний та об'ємний. Дивиться у каталозі і вибирайте модель саме для себе.


З нейлону так є дуже цікаві моделі рюкзаків, требе подивитись такі. Мені багато сподобались різних у цьому магазині, але ще не вибрала який саме буду брати. Поки що вибираю, подяка вам за адресу крамниці.

johndavidd88
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 03 авг 2022, 06:29

Re: За яку ціну можна купити гарний рюкзак?

Сообщение: #18507 johndavidd88
25 мар 2023, 07:20

Доброго дня! Я знаю, що ви шукаєте гарний і зручний рюкзак для походів. Ціна на рюкзак може залежати від різних факторів, таких як матеріали, розмір, вага, кількість Snow Rider 3D кишень та спеціальних функцій.

hamzamaq
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 10 мар 2022, 01:19

Re: За яку ціну можна купити гарний рюкзак?

Сообщение: #18510 hamzamaq
25 мар 2023, 10:37

A cute formation is met for the held items for the items. The matter of the 0% down physician loan is hoisted for the goals. The schedule is ensured for the race. Paler is fit for the vital paths for the use of the turns by all push ups for the field.


Вернуться в «Говорильня»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: shaikhseo1 и 5 гостей